O NAS

Każdy z Państwa ma zapewne swoje ulubione sklepy, bądź miejsca, które cieszą się Państwa zaufaniem i nie przeszkadza to, że znajdują się one na drugim końcu miasta.

Ten sam problem jest z myjnią samochodową, bo pomimo tego, iż myjni jest wiele to nie na każdej obsługa potrafi zadbać o klienta, a co najważniejsze – dokładnie i sprawnie umyć samochód.

Sami przez wiele lat jeździliśmy tylko na jedną konkretną myjnię. Nie zmieniła tego nawet zmiana adresu zamieszkania oraz fakt, że dojazd trwał prawie godzinę. Decydowaliśmy się jechać właśnie tam. Jako wielbiciele motoryzacji byliśmy na wielu myjniach w Warszawie i nie tylko, aż w końcu doszliśmy do wniosku, ze jedynym sposobem na zaspokojenie swoich oczekiwań, co, do jakości mycia naszych ukochanych autek, jest otworzenie własnej myjni samochodowej.

NIE TYLKO MYCIE

Ponieważ sami mamy wysokie wymagania, co, do jakości, staramy się tą samą wysoką jakość zaoferować naszym Klientom, nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni a ich wiedza i umiejętności są stale udoskonalane. Świadczą o tym odpowiednie certyfikaty.


U nas auta nie są po prostu myte, one są pielęgnowane i przywracane do życia, co bezpośrednio odzwierciedla nasza nazwa. Najlepszym tego dowodem jest zadowolenie i  uśmiech na twarzach naszych Klientów i to jest właśnie filozofia naszej firmy!

Tak, więc my nie musimy już stać w korku, aby umyć swoje auto, a nasi Klienci mogą być pewni iż zadbamy o Ich auto jak o swoje.

SZTUKA PIELĘGNACJI

Dowodem tego jest wypowiedz jednego z klientów „…Wam nie potrzebny jest marketing, bo pracownicy z uśmiechem na twarzy umyli mi samochód tak jak nigdzie indziej i to jest dla was najlepsza reklama… „

Jesteśmy przekonani ze, jeśli ktoś do nas zawita „choć jeden raz przejazdem” to i tak wróci do nas, bo jak nie my to kto? 😉 Niektórzy mówią że  SPA wywodzi się z języka łacińskiego – Sanitas Per Aquam, czyli zdrowie dzięki wodzie… Łacińskie znaczenie tego wyrazu podkreśla rolę wody, jako uniwersalnego symbolu życia, świeżości i odnowy MY twierdzimy ze SPA oznacza Sztukę Pielęgnacji Auta.